Busy z Lublina do Holandii

Posiadamy nowoczesną flotę busów z wysokiej jakości wyposażeniem.O Stantrans. Busy z Lublina do Holandii, zawsze na czas i bezpiecznie !

O Nas

Stan Trans – Stanisław Ziemichód jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług międzynarodowego przewozu osób. 
Firma powstała w 1994
 roku i posiada koncesję Ministerstwa Transportu.
Dysponujemy flotą nowoczesnych busów wyposażonych w wygodne fotele, klimatyzowane wnętrza oraz posiadamy wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym przewozie osób z Lublina do Holandii.

Nasze busy dowiozą Państwa bezpiecznie do Holandii !

Klienci korzystający z usług firmy STANTRANS ubezpieczani są w standardowych oraz dodatkowych pakietach odpowiedzialności NW, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Dowiedz się więcej o usługach firmy i dołącz do ciągle powiększającego się grona zadowolonych klientów STANTRANS!

Jesteśmy certyfikowaną firmą, w której jakość usług zawsze idzie w parze z atrakcyjną ceną. Ponad 20 lat w branży oraz zadowoleni Klienci sprawiają, że nadal się rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb Naszych Klientów.
Działalność naszej firmy opieramy na kilku prostych zasadach i trzech głównych filarach. Komfort jazdy, tanie przewozy i bezpieczeństwo w podróży, tymi słowami można nas najlepiej określić. Zasady, którymi kierujemy się w obsłudze naszych Klientów są bardzo proste:

  • zawsze jesteśmy na czas, dbamy o czas naszych Klientów oraz zawsze jesteśmy do dyspozycji;
  • oferujemy wysoką jakość usług, a dobrze wykwalifikowana kadra pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie;
  • nasze ceny są elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta.

Oprócz wymienionych wyżej zasad, nasza firma bardzo dba o bezpieczeństwo na drodze, stosując środki zwiększonej ostrożności, a nasi pasażerowie mogą zawsze liczyć na opiekę kierowców podczas podróży. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przewóz osób z Lublina do Holandii wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie i życie pasażerów, dlatego nasze pojazdy zawsze są sprawnie technicznie, a także poddawane regularnie przeglądom technicznym.

Zarezerwuj bilet już dziś !

Zapraszamy do rezerwacji miejsc.
Tel. 697-812-991

Promocje dla stałych klientów !

Stanisław Ziemichód